damn. i'm so stupid!

8. září 2014 v 23:08 | Cassie |  DiaryOhayo, skinny bitchez! :3
Teď jsem byla nemocná, takže to bylo na nic, ale zítra už jdu do školy. Blbý je, že ještě nemůžu cvičit, takže na trénink půjdu nejdříve ve čtvrtek a nejpozději v pondělí :) No, jak to tak bívá v dnech nemoci je to s jídelníčkem blbý, protože jste doma. Tentokrát to nebylo až tak špatné, protože jsem neměla vůbec hlad :)


Celkem blbý je, že se můj psychoterapeut dozvěděl o aně a o mie.... No, neříkal nic ve stylu, že toho mám nechat nebo podobný kecy, ale nechápu jak a proč to ze mě vypadlo. -.- Jsem to ale idiot.


Vlastě mi přijde, že už to ani moc nedělám proto, že chci vypadat jako ty holky na fotkách, ale spíš proto, že si nedokážu představit svůj život bez křečí z hladu, bez neustálého přemýšlení nad jídlem a radosti z toho, když jím co nejméně. Můj život by byl tak prázdný, že je to až smutné. A taky si nedokážu představit život, bez něčeho o čem společnost vlastně moc neví, odsuzuje to a nedokáže si přiznat, že se jim vlastně líbí thigh gap a kosti. A to jenom kvůli tomu, že uvnitř ví, že na to sami nemají. A proto to ani nezkusí. Plácám asi naprosté kraviny, ale tohle si teď myslím a potřebovala jsem se z toho vypsat. :D Takže, jestli nad tímhle taky někdy přemýšlíte, tak mi napište, co si o tom mylsíte vy a proč to vlastně pořád děláte, jestli vás stále pohání touha po dokonalosti ze všeho nejvíc? Celkem by mě to zajímalo...To feel the bones,
Cassie <3

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama