Look she's smiling, but inside she's dying

20. prosince 2015 v 2:00 | Cassie
Ahoj holky,
je mi opravdu líto, že jsem dlouho nic nenapsala, ale nevěděla jsem o čem a hlavně se za sebe stydím, nechtěla jsem vás zklamat. Vždycky jste byly to, co mě pohánělo dopředu a já se na vás vykašlala. Asi se vrátím zpět. Asi určitě.


Chtěla bych se s vámi podělit o to, co se v poslední době stalo. Pozitivních věcí je málo, možná jedna - už měsíc s někým chodím. Je příjemný mít u sebe někoho, komu můžete říct cokoli. Jediný problém je, že já se mu nedokážu svěřit (o tom až za chvíli).
Shodou okolností jsem se vrátila k sebepoškozování, nevím proč, ale když jsem na sebe naštvaná, hodně mi to pomůže. Taky si opět hraju s jídlem a snažím se cítit hlad, co nejčastěji. Přijde mi, že se očistím od všeho špatnýho, co jsem kdy v životě udělala. Další poměrně negativní věc je, že jsem si způsobila popáleninu druhýho stupně (omylem jsem na sebe vyklopila hrnec s vařící vodou). Kůže už mi dorostla, ale budu mít minimálně rok pigmentovou nesrovnalost na daných místech. Pozitivní je, že po vánočních prázdninách už budu moct cvičit.

Asi to většina z vás ví, ale jako příležitostnou práci se snažím dělat modeling. No, je to dost odpornej business. Minulý týden jsem se šla podívat do nové agentury a jen, co jsem se posadila mi agent řekl, že když zhubnu 10 kg, tak ze mě možná něco bude. Než jsem tam šla, připadala jsem si dobře, že na to mám. Taky jsem se snažila zbavit Any a všeho okolo, po odchodu z agentury si přijdu k ničemu, tlustá, ošklivá a ponížená. Opět se snažím nejíst, přehnaně kouřím, řežu se a propadám blbý náladě. Jak je vůbec možný, že někdo jako ten chlap - úplně sjetej týpek s malým sebevědomím, mě mohl vrátit zase o čtvrt roku dozadu. Nechápu to a štve mě to.

Další novinka je, že po začátku další éry sebepoškozování, jsem zašla za školní psycholožkou, aby mi trochu pomohla. V ten den jsem byla dost v háji a když jsem si s ní domlouvala konzultaci, viděla jsem na ní, že má trochu strach. Za dva týdny jsem tam šla a kdyby to nebylo domluvený, už by na to nedošlo. Najednou mi začalo připadat, že nejsem dostatečně v háji na to, abych ji mohla otravovat. Když jsem ji to tak nějak vysvětlila, řekla mi, že je to na terapii. Čekala jsem to, až začne škola řeknu jí, že jsem ochotná za ní docházet. Upřímně už mám plný zuby toho všeho, táhne se to čtvrtý rok a já jsem se toho ještě nezbavila.

To je z novinek asi všechno. Ještě vám tu napíšu jak to je s panem x. Když jsem seděla s kámošema (říkejme jim Luke a Han) v hospodě, začali jsme se bavit o sebepoškozování a tak nějak jim došlo, že si tím procházím. X u toho nebyl. Druhý den jsem mu to po nátlaku Hana řekla (ukázala) a x řekl, že už to ví od Luka. Docela mě naštvalo a zarazilo zároveň, že se mě na to nezeptal. Každopádně se mě potom ptal proč a byla jsem schopná mu to vyklopit až po dvou hodinách. Řekla jsem, že mám problém s jídlem a on to vůbec nepochopil. Začal mi říkat, že jídlo je skvělý a jak s tim můžu mít problém.
Od tý doby jsme se o tom nebavili. Nevim jestli ho to vůbec zajímá nebo jestli to bere jako vážnej problém. Možná mu to je ukradený a asi proto je tak těžký o tom mluvit. Utváří to ve mě pocit toho, že mám být víc nemocná a víc pořezaná. Že tohle není dost a že si na to jenom hraju, abych byla zajímavá.

xoxo,
Cassie
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ilyan ilyan | Web | 21. prosince 2015 v 23:01 | Reagovat

i já mívám stejné pocity, když někdo neprojevuje dostatek zájmu o moje problémy, ale tohoto typu lidí, kteří o problematice ppp nemají vůbec tušení je třeba si vůbec nevšímat. horší je to u těch, na kterých nám záleží, taky to tak u mě dost často je, i když po víc jak půlroce to přítel částečně pochopil, občas mi jeho řeči dokážou pěkně zkazit náladu...

2 Miriam Miriam | Web | 29. prosince 2015 v 12:42 | Reagovat

Owh Cassie...tohle je mi šíleně líto a strašně těžce se mi to čte :( Proč sebepoškozování..to je přeci tak hrozné a k ničemu to nevede! :( Jsem moc ráda,že jsi šla za tou psycholožkou a moc doufám,že ti pomůže. Ach jo :/ Opravdu....zkus s tím přestat,já jsem tohle nikdy nezažila,takže nevím,jaké to je a co všechno to člověku přináší..jestli teda to přinese opravdu nějaké uspokojení ...,ale...akorát si tím ubližuješ. :/
Držím ti palce ♥ buď silná! Jsme tu pro tebe.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama